KONST / Litografier / Färglitografi 7528418
nr 752 8418
Färglitografi
Stig Claeson, Stockholmsmotiv, signerad -812 293/360, bladets mått: 47x63, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
750 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:53:42
300 kr
550 kr
700 kr